o nas - Optyk Podwysocki

 
W NASZYCH SOCZEWKACH WIDZIMY LEPIEJ TWOJE POTRZEBY
     ZADZWOŃ
 43/824 96 24
Umów się na wizytę
Przejdź do treści
O nas

Firma Optyk Podwysocki powstała w Zduńskiej Woli w 1990 roku. Nasze dotychczasowe osiągnięcia to zbudowanie własnej, dobrze kojarzonej marki rodzinnej, którą cechuje przede wszystkim solidność i uczciwość.

Załoga  składa się z 5 osób. Posiadamy kwalifikacje i doświadczenie w zawodzie optyków okularowych. Do Twojej dyspozycji jest okulista i optometrysta. W  2021 roku osiągnęliśmy magiczną liczbę 80 000 zadowolonych Klientów, zarówno w sprzedaży stacjonarnej i internetowej.

Specjalizujemy się w doborze i montażu soczewek progresywnych, dwuogniskowych,średnio i wysokoindekowych, fotochromowych, barwionych i innych, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Celujemy w sprzedaż w szerokim zakresie produktów przystępnych cenowo, średnia półka oraz produktów premium. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby w szerokim asortymencie opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych każdy, niezależnie od wieku, odnalazł coś dla siebie.

Wykonujemy kompleksowe badanie wzroku, leczenie chorób oczu oraz aplikujemy soczewki kontaktowe.

Od początku powstania firmy stawiamy na wysoki standard usług, najwyższą jakość produktów oraz miłą obsługę. Naszym atutem jest możliwość wykonania kompleksowej usługi począwszy od badania wzroku, poprzez wybór opraw, kończac na montażu soczewek w ciągu 1 godziny. Od konkurencji odróżnia nas także to, że nie pozostawiamy spraw nie rozwiązanych.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i... widzimy się.

Załoga salonu Optyk Podwysocki
 
 
 
Wróć do spisu treści