Promocje - Optyk Podwysocki

Przejdź do treści

Menu główne:


Promocje.
 
 
Damska, markowa oprawa Morgan 201110 wraz z soczewkami antyrefleksyjnymi w Okularowni już za 480 zł. Występuje także w różnych kolorach. Link do produktu: http://okularownia.pl/opis/9329727/okulary-damskie-morgan-201110.html (data wpisu: 04.02.2018 r.)


Damska, markowa oprawa Morgan 201106 wraz z soczewkami antyrefleksyjnymi w Okularowni już za 480 zł. Występuje także w różnych kolorach. Link do produktu: http://okularownia.pl/opis/9329726/okulary-damskie-morgan-201106.html (data wpisu: 04.02.2018 r.)


Damska, markowa oprawa Morgan 201094 wraz z soczewkami antyrefleksyjnymi w Okularowni już za 480 zł. Występuje także w różnych kolorach. Link do produktu: http://okularownia.pl/opis/9329725/okulary-damskie-morgan-201094.html (data wpisu: 04.02.2018 r.)


Damska, markowa oprawa Morgan 201063 wraz z soczewkami antyrefleksyjnymi w Okularowni już za 480 zł. Występuje także w różnych kolorach. Link do produktu: http://okularownia.pl/opis/9329723/okulary-damskie-morgan-201063.html (data wpisu: 22.02.2018 r.)


Damska, markowa oprawa Morgan 201058 wraz z soczewkami antyrefleksyjnymi w Okularowni już za 480 zł. Występuje także w różnych kolorach. Link do produktu: http://okularownia.pl/opis/9329724/okulary-damskie-morgan-201058.html (data wpisu: 22.02.2018 r.) 
Oprawa Guess w promocji sklepu Okularownia.pl
data wpisu: 04.02.2018 r.
 
Wzbogacamy ofertę o nowe produkty i rabaty. Bądźcie z nami... Link do produktu: http://okularownia.pl/opis/9310798/okulary-damskie-guess-n001.html


 
40% rabatu przez tydzień na soczewki dla kierowców Drive Control
data wpisu: 13.01.2018 r.
 
Rabat obowiązuje dla zamówień w salonie optycznym w terminie od 15 do 21 stycznia 2018 r. Najszybciej i więcej dowiesz się dzwoniąc na tel (43) 824 96 24 lub odwiedzając nasz salon. Kupuj taniej podając kod rabatowy: DriveControl.  Zapraszam.


 
Soczewki Ideal Max Blue UV w obniżonej cenie.
data wpisu: 8.01.2018 r.
 
- Oferta promocyjna dotyczy soczewek magazynowych Izoplast 150 z powłoką antyrefleksyjną Ideal Max Blue UV zamówionych od 1.01 do 31.03.2018 r.
- Ceny obowiązujące w promocji są cenami ostatecznymi i nie łączą się z innymi rabatami.
- Promocja obowiązuje w sprzedaży salonu optycznego.


 
Super rabat 20% na inteligentne szkła fotochromowe Transitions Signature VII i Transitions XTRActive
data wpisu: 4.01.2018 r.
 
Super rabat 20% na inteligentne szkła fotochromowe Transitions Signature VII i Transitions XTRActive
- oferta promocyjna dotyczy soczewek Izoplast 150 Transitions Signature VII (kolor brąz, szary, szarozielony) i Izoplast 150 Transitions XTRActive (kolor brąz, szary) w określonym zakresie magazynowym z powłokami antyrefleksyjnymi. Producent soczewek: JZO.

- promocja trwa od 1.01.2018 do 31.03.2018 r.
- rabaty są naliczane od cen katalogowych obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.
- ceny nie łączą się z innymi rabatami.
- promocja dotyczy cen w salonie sprzedaży.

O szczegóły proszę pytać w salonie optycznym.
 
 
 

 
Super rabat na soczewki progresywne Intro+ oraz Intro Mini+
data wpisu: 30.12.2017 r.
 
Warunki promocji:
- Promocją objęte są wymienione soczewki progresywne Intro+ i Intro Mini+ w indeksie 1.50 z powłokami antyrefleksyjnymi zamówione od 01.01 do 31.03.2018 r.
- Promocji nie łączy się z innymi rabatami
- Oferta nie obejmuje sprzedaży internetowej

O szczegóły proszę pytać w salonie optycznym.
 
 
 

15% rabatu dla naszych klientów. 
Data wpisu 18.10.2015

W sprzedaży 4 nowe modele marki Menrad po 3 kolory każdy. Tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać szerokiego asortymentu niemieckiego producenta, zapraszam na stronę firmową Menrada: http://www.menrad.de/pl/ , a następnie do działu opraw markowych w naszym sklepie Okularownia.pl 
Zaawansowana ochrona oczu. Soczewki LED Control już dostępne w sprzedaży.
Data wpisu 16.10.2015Wprowadzamy bogatą ofertę soczewek okularowych z nową powłoką antyrefleksyjną LED Control. Atrakcyjne ceny zakupu w szerokim asortymencie produktów. Soczewki do każdego typu oprawy. Teraz także w naszym sklepie internetowym: Okularownia.pl

LED Control neutralizuje światło niebieskie oraz blokuje promieniowanie UV chroniąc oczy oraz zapewniając zrelaksowane widzenie. Jej zalety docenią wszystkie osoby pracujące przy ekranach komputerów oraz sztucznie oświetlonych pomieszczeniach. Ze względów profilaktycznych i ochronnych polecana jest także osobom dotkniętym lub narażonym na zwyrodnienie plamki żółtej (AMD).

Zalety powłoki LED Control:
- zapewnia komfortowe i zrelaksowane widzenie nawet podczas wielogodzinnego korzystania z urządzeń z ekranami typu LED/LCD
- chroni wzrok przed negatywnymi skutkami światła niebieskiego oraz promieniowania UV
- zwiększa kontrast widzenia oraz eliminuje odblaski
- zapewnia ochronę przed zabrudzeniami, zarysowaniami i wodą. Właściwości antystatyczne, hydrofobowe, oleofobowe.
- posiada delikatny i bardzo estetyczny niebiesko-fioletowy kolor

LED Control sprawdzi się przede wszystkim doskonale:
- pracownikom biurowym (źródło zagrożenia: komputer, smartfon, tablet, oświetlenie)
- studentom (źródło zagrożenia: komputer, smartfon, tablet, oświetlenie)
- dzieciom/nastolatkom (źródło zagrożenia: komputer, smartfon, tablet, telewizja, oświetlenie)
- emerytom (źródło zagrożenia: telewizja, smartfon, komputer, oświetlenie)

Link do strony informacyjnej: http://www.ledcontrol.pl/

Przeciwwskazania:
Powłoka LED Control blokuje światło niebieskie, przez co nieznacznie zmienia postrzeganie kolorów. Z tego względu nie jest polecana profesjonalnym grafikom komputerowym oraz innym osobom, dla których w codziennej pracy najważniejsze jest idealne odwzorowanie kolorów.


Oprawy Retro w nowych, niższych cenach.
data wpisu: 15.10.2015Przesyłam zdjęcia nowych opraw marki Retro. Z racji wieloletniej współpracy wynegocjowaliśmy u naszego stałego dostawcy rabat. Pozwoliło nam to zejść do kwoty 228 zł za oprawę czyli o 20% taniej od cen dotychczasowych. Oprawy występują w różnych kolorach. Wymiary opraw znajdują się u dołu zdjęć. Dostępność może ulegać zmianom z racji wyprzedaży magazynowych. Zdjęcia udostępniamy dzięki uprzejmości dystrybutora opraw okularowych firmy KOH.
W przypadku montażu w oprawę soczewek okularowych proszę o podanie zapisu z recepty, tak abym mógł przedstawić wszystkie możliwości wraz z ofertą cenową. Ceny soczewek plastikowych z powłokami antyrefleksyjnymi zaczynają się od 56 zł za parę. Korespondencja na email: optykpodwysocki@gmail.com lub tel 607 571 437. W zestawie wraz z oprawą etui i ściereczka. Usługa montażu i przesyłka gratis. Dla klientów spoza Zduńskiej Woli, wystawimy oprawę w naszym sklepie internetowym Okularownia.pl lub na aukcji Allegro.
Promocja na soczewki polaryzacyjne progresywne.


W dniach od 1 lutego do 30 kwietnia 2015 r. przy zakupie soczewek polaryzacyjnych progresywnych VEO Next, Comfort, Expert z dowolnym uszlachetnieniem, na drugą parę soczewek bezbarwnych progresywnych VEO w tej samej konstrukcji nasz klient otrzymuje rabat w wysokości 50%. Aby skorzystać z promocji obie pary soczewek powinny zostać zamówione w tym samym czasie i być takie same pod względem mocy, indeksu oraz konstrukcji. Każda z par soczewek może mieć inną powłokę uszlachetniającą w zależności od decyzji klienta. Na cenę kompletu składają się: katalogowa cena pary soczewek VEO z materiału Polar lub DriveWear z wybraną powłoką oraz druga para soczewek bezbarwnych VEO z dowolną powłoką antyrefleksyjną. Promocja niestety niedostępna w naszej ofercie sprzedaży internetowej. Zapraszam do salonu w Zduńskiej Woli.Promocja na soczewki polaryzacyjne.


W dniach od 1 lutego do 30 kwietnia 2015 r. przy zakupie soczewek polaryzacyjnych Polar lub DriveWear nasz klient otrzymuje dodatkową, bezpłatną parę soczewek plastikowych bezbarwnych w indeksie 1.5 obustronnie utwardzonych z wielowarstwową, łatwą w czyszczeniu (śliską) powłoką antyrefleksyjną. Soczewki gratisowe będą w tych samych mocach co para zamawianych soczewek polaryzacyjnych. Link do soczewek polaryzacyjnych Polar: http://okularownia.pl/opis/2499278/szkla-polaryzacyjne-sferyczne-indeks-150-obustronnie-utwardzone-z-wielowarstwowa-powloka-antyrefleksyjna-oraz-warstwa-hydrofobowa-ktora-zmniejsza-efekt-parowania-soczewek.html oraz link do soczewek DriveWear: http://okularownia.pl/opis/2501754/szkla-plastikowe-sferyczne-transitions-drivewear-indeks-150-utwardzone-z-wielowarstwowa-powloka-antyrefleksyjna-oraz-warstwa-hydrofobowa-ktora-zmniejsza-efekt-parowania-soczewek.htmlSoczewki okularowe dla dzieci.


Rodzice dbają o systematyczne badanie wady wzroku dziecka. To oczywiste. Natomiast optyk powinien zadbać o to, aby soczewki okularowe były stosunkowo cienkie, zapewniały ochronę oczu przed refleksami światła i dobrze wyglądały w oprawie okularowej. Wówczas dziecko chętnie nosi takie okularki. Jeśli jeszcze dodatkowo soczewki takie nie są przesadnie drogie, wówczas także rodzice są zadowoleni z oferty. Jak wiemy, niestety mali klienci często niszczą soczewki okularowe, a i wada wzroku szybko ulega zmianom, co znacznie potrafi nadszarpnąć budżet rodziców.

Dlatego wprowadziliśmy ekonomiczną linię soczewke okularowych do małych opraw dla dzieci. Soczewki produkowane są w średnicach 55-60mm dla mocy plusowych.

Nasi mali klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc w doborze takich soczewek.

Podaję linki do tego asortymentu szkieł okularowych, różniące się standardem powłok uszlachetniających:
Zapraszam.


Soczewki okularowe do dużych opraw.


W odpowiedzi na liczne pytania klientów, którzy z racji posiadania dużych opraw potrzebują soczewek wyprodukowanych w ponadnormatywnej średnicy (70-75 mm), wprowadzamy do sprzedaży tego typu produkty.

Montaż tak dużych soczewek gwarantuje właściwe położenie środków optycznych szkieł w stosunku do źrenic. Efektu takiego nigdy nie osiągniemy w przypadku większości szkieł w standardowej średnicy. Należy pamiętać, że zainstalowanie soczewek okularowych w mniejszej niż wymagana średnicy najczęściej jest przyczyną nieprawidłowego postrzegania przez takie soczewki. Obraz jest nieprawidłowo odwzorowany, co powoduje nienaturalne odczucia, niepewność w poruszaniu się, bóle głowy, "ciągnięcie oczu", zmęczenie oczu. Oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów, którzy przedkładają ponad wszystko dużą wagę do prawidłowo wykonanej usługi doboru i montażu soczewek okularowych.

O doborze soczewek w tak dużych średnicach decyduje optyk. Jestem do dyspozycji klientów w tym względzie, zawsze służąc fachową poradą, popartą ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie optyka.

Linki do właściwych produktów:
Zapraszam.Soczewki okularowe dla sportowców tańsze.


W dniach od 1.11.2013 do 30.11.2014 promujemy sprzedaż soczewek okularowych z materiału Trivex. Producent: angielska firma Jai Kudo. Soczewki chętnie nabywane przez osoby aktywne fizycznie, gdyż oprócz bardzo dobrych właściwości optycznych posiadają ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowe powłoki antyrefleksyjne podnoszą komfort widzenia. Soczewki te polecam także do opraw bezobwódkowych typu "patent", co znakomicie podnosi trwałość tego typu okularów.

Dotychczasowa cena: 152 zł za parę. Obecna cena promocyjna: 106 zł za parę.

Zapraszam.

Promocja na brytyjskie soczewki okularowe Jai Kudo.


W dniach od 1.11.2013 do 30.11.2014 promujemy sprzedaż brytyjskich soczewek okularowych firmy Jai Kudo. Oferta dotyczy soczewek plastikowych w indeksie 1.50 z docenianą przez klientów, wielowarstwową powłoką anyrefleksyjną StayClean (aż 16 warstw uszlachetniających). Przy zamówieniu 4 soczewek (np okulary do stałego noszenia i czytania lub druga para dla bliskiej osoby) jedną z tych soczewek klient otrzymuje za darmo. Wymierna korzyść, gdyż w portfelu pozostaje zaoszczędzone 75 zł. Dodatkowo do każdej pary soczewek klienci otrzymują markowe ściereczki Jai Kudo, certyfikat oryginalności produktu, a do opraw w komplecie etui.

Zapraszam.
Soczewki okularowe recepturowe indeks 1.6 teraz tańsze.


Wysokoindeksowe soczewki okularowe dla osób potrzebujących korekcji w średnich i wysokich mocach teraz tańsze o 20%. Soczewki produkowane są w polskim Laboratorium Szkieł Okularowych Szajna. Są to soczewki tzw. recepturowe (wykonywane na zamówienie). Promocja trwa u nas w miesiącach październik 2013 - styczeń 2014. Soczewki w indeksie 1.6, nowoczesna konstrukcja asferyczna, 30% cieńsze od soczewek standardowych. Materiał użyty do produkcji to odporne na uszkodzenia tworzywo MR-8. Soczewki są oczywiście obustronnie utwardzone, pokryte wysokiej jakości powłokami antyrefleksyjnymi. Opcja z antyrefleksem wielowarstwowym to 168 zł za 1 soczewkę, natomiast z antyrefleksem wielowarstwowym tzw. "śliskim" ułatwiającym czyszczenie i dodatkowym diamentowym utwardzeniem to 212 zł. Dostępne także soczewki sferocylindryczne. Odpowiednio: 186 zł i 230 zł za 1 soczewkę.

Zapraszam.Transitions Vantage - pierwsze soczewki fotochromowe ze zmienną polaryzacją jednak pojawiły się na polskim rynku optycznym.


Transitions® VANTAGE™ :
- to pierwsze na świecie całodzienne soczewki, które wewnątrz pomieszczeń są prawie całkowicie przejrzyste, a na zewnątrz bardzo ciemne, jednocześnie posiadając zmienną polaryzację i fotochrom w jednym, która zapewnia zauważalnie ostrzejsze, bardziej wyraziste widzenie, redukcję oślepiających odblasków oraz poprawia kontrast i postrzeganie kolorów, nawet przy dużym nasłonecznieniu
- stanowią idealną ochronę dla oczu - 100% blokada UVA i UVB
- dostępne w kolorze szarym
- nadają się do opraw z soczewkami mocowanymi na żyłce.

Producent i dystrybutor: angielska firma Jai Kudo

W naszym sklepie Okularownia.pl również już w sprzedaży. Prześlijcie wiadomość i link do produktu wszystkim zainteresowanym, gdyż pozycja jest godna uwagi. Link: http://okularownia.pl/opis/3652870/szkla-transitions-vantage-indeks-150-fotochromowe-ze-zmienna-polaryzacja-antyrefleks-stayclean.html


Okulary sportowe Sziols z soczewkami korekcyjnymi dla dorosłych i dzieci.


Przypominam, iż od ponad roku posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości niemieckie okulary sportowe SZIOLS z soczewkami korygującymi wadę wzroku. Promocyjnie montujemy soczewki poliwęglanowe odporne na uszkodzenia, pokryte wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną. Soczewki z korekcją wady wzroku instalowane są przez optyka. Okulary występują w dwóch rozmiarach.

Link ukazujący zasadność użytkowania okularów sportowych: http://www.youtube.com/watch?v=Eqn60Sk9uFo&feature=player_embedded#!

Nowa promocja dla Żaka...


Słuchacze CNiB Żak otrzymują u nas zniżkę w postaci 5% przy zamówieniu okularów korekcyjnych.Soczewki dwuogniskowe dla mechaników, elektryków, hydraulików, bibliotekarzy.Od 1 sierpnia 2014 r. dostępne są pierwsze w Polsce soczewki dwuogniskowe z podwójnym segmentem do bliży. Rozwiązanie takie kierowane jest przede wszystkim do osób, które potrzebują ostrego widzenia do bliży spoglądając zarówno w dół, jak i w górę.

Dotychczas zdarzało się, że osobie która potrzebowała „bliży" podczas patrzenia w górę optyk montował soczewki dwuogniskowe „do góry nogami". Od teraz dostępne jest lepsze i praktyczniejsze rozwiązanie. Soczewki dwuogniskowe Optiplast 1.50 DFT-28. Producent: Laboratorium Szkieł Okularowych Szajna. Propozycja dla osób, które ze względu na charakter wykonywanej pracy potrzebują obszaru do bliży podczas patrzenia w dół (tradycyjnie) jak i w górę soczewki. Oczywiście środek szkła umożliwia patrzenie do dali. Pola do bliży oddalone są od siebie o 14 mm, a przestrzeń między nimi umożliwia wygodne patrzenie do dali.

Optiplast 1.50 DFT-28 polecane są w szczególności osobom, które ze względu na rodzaj wykonywanej pracy obszar do bliży mają umieszczony zarówno pod jak i nad głową. Przykładowych profesji, w których mamy do czynienia z taką sytuacją jest wiele, że nie wspomnę o pilocie samolotów czy operatorze peryskopu w łodzi podwodnej. Lista zastosowań jest dużo dłuższa...
Soczewki barwione z powłoką antyrefleksyjną od strony wewnętrznej.


W sierpniu 2014 r. wprowadziliśmy do stałej oferty atrakcyjną cenowo pozycję soczewek korekcyjnych barwionych Prima 1.56 Kolor, dostępną w systemie szybkiej sprzedaży magazynowej (okres oczekiwania 48 godzin). Producent: Laboratorium Szkieł Okularowych Szajna. Soczewki wykonane są ze średnioindeksowego materiału (20% cieńsze). Barwione na jeden z dwoch kolorów - brąz lub szary - o natężeniu 85%. Zapewniają idealną ochronę przed silnymi promieniami słonecznymi oraz szkodliwym UVA i UVB. Nowe soczewki uszlachetnione są wielowarstwową, hydrofobową powłoką antyrefleksyjną Cyprys AR, która nanoszona jest wyłącznie na ich wewnętrznej stronie. Po stronie zewnętrznej znajduje się utwardzenie lakierowe typu Onyx. Dzięki takiemu rozwiązaniu soczewki zachowują wygląd identyczny jak te spotykane w okularach przeciwsłonecznych, a zewnętrzna warstwa utwardzajacą chroni przed drobnymi zarysowaniami. Zakres mocy: sfera od 0.0 do +/-4.0 dptr cylinder do +2.0. Promocyjna jest także cena. 126 zł za parę soczewek. Montaż bezpłatny. Oferta powyższa dostępna tylko w sprzedaży internetowej.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego